Ledige stillinger
Ledige stillinger

Åpnet Redd Barnas nye storstue på Hasle

– Dette bygget er bygget på et så revolusjonerende vis at vi håper det vil forandre hele byggebransjen, sier generalsekretær Birgitte Lange i Redd Barna.

Del denne artikkelen:

Torsdag var det endelig duket for offisiell åpning av Redd Barna-huset. Oslos ordfører Marianne Borgen, som tidligere har jobbet 16 år i barnerettighetsorganisasjonen, var hedersgjest og fikk æren av å offisielt erklære bygget for åpnet.

– Denne dagen har jeg virkelig gledet meg til. Jeg har gledet meg til å se dette flotte huset med så mange dedikerte, kompetente og modige ansatte, sier ordfører Borgen. (SE BILDESERIE I ARTIKKEL.)

For å lese denne må du ha abonnement

Ny abonnent?

Velg Årsabonnement, Månedsabonnement eller 24-timers tilgang. Vi har også egne abonnementer for biblioteker og bedrifter.
Del denne artikkelen:

LES OGSÅ

FØLG

1,627FansLik
512FølgereFølg
- Annonse -spot_img

SISTE NYTT